Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Блог

Головна » Блог

В цьому розділі нашого сайту ви знайдете актуальну інформацію по ринку поновлюваних джерел енергії України, нові технології і тенденції, а також зможете прочитати вибрані інтерв'ю і дізнатися думки експертів в галузі енергоефективності та ВДЕ (з акцентом на питання, пов'язані з сонячною енергетикою).

Розвиток систем зберігання електроенергії повністю міняє моделі взаємодії малих приватних сонячних електрогенеруючих установок і енергоринку по всьому світу. Ідея повсюдного забезпечення чистою енергією з довкілля аж до повної автономності продовжує бентежити думки футурологів для створення моделі гармонійного суспільства майбутнього. Проте останнім часом ці ідеї втілюються у нас на очах завдяки розвитку технологій сонячної фотоелектричної генерації і бурхливому проникненню ВДЕ в енергетику по всьому світу.

24/07/2017


Більше статей про сонячну енергетику і ВДЕ в блозі компанії Рентехно:
Біля точки перелому Біля точки перелому

Короткий аналіз світових тенденцій інвестицій у поновлювані джерела енергії (ПДЕ) у 2004-2016 рр. і порівняння 2016 і 2015 р. на основі статистики, оприлюдненої у 2017 р. UN Environment, Bloomberg New Energy Finance, IRENA, Financial Times.

Реалізація інвестиційних проектів: основні моделі договорів, особливості їх застосування Реалізація інвестиційних проектів: основні моделі договорів, особливості їх застосування

Проекти в галузі відновлюваної (альтернативної) енергетики часто є не зовсім прозорими і зрозумілими для потенційних учасників. Одне з питань, що виникає найбільш часто, яке вимагає роз'яснення та уточнення - це можливість реалізації проекту, використовуючи схему (модель) ЕРС-підряду (як варіант - ЕРСМ-підряду) при будівництві сонячних електростанцій. Мета даної публікації - дати точне визначення, що таке модель договору ЕРС або ЕРСМ, їх різновиди, переваги та недоліки для замовника і підрядника, а також особливості використання на практиці.

Сонячні фотоелектричні перетворювачі | Рентехно Сонячні фотоелектричні перетворювачі | Рентехно

У даній статті розглянуті твердотільні фотоелектричні перетворювачі наземного і космічного застосування, проаналізовано їх дефекти і способи зниження втрат. Також ви можете ознайомитися з графіком, який ілюструє останні досягнення по ефективності фотоелектричних перетворювачів, виготовлених за різними технологіями.

Запрошення до співпраці: в Рентехно готові інвестувати в перспективні стартапи Запрошення до співпраці: в Рентехно готові інвестувати в перспективні стартапи

Компанія Рентехно активно займається власними науково-технічними, але ми відкриті до співпраці з інноваторами, готові інвестувати в стартапи і надати їм можливість використовувати наші наукові та виробничі потужності. Детальніше про співпрацю в областях, що нас цікавлять - читайте в блозі.

Як обрати сонячну панель? ТОП виробників фотоелектричних модулів Як обрати сонячну панель? ТОП виробників фотоелектричних модулів

Як розібратися у великій кількості виробників і зробити правильний вибір при покупці сонячних панелей? Якщо Ви не фахівець, то Вам буде важко розібратися у такій різноманітності та зробити правильний вибір при покупці сонячних панелей. Рентехно ділиться своїм досвідом.

Особливості проектування BIPV-систем | Рентехно Особливості проектування BIPV-систем | Рентехно

Вашій увазі пропонується чергова стаття, присвячена особливостям використання BIPV-систем. Цього разу мова піде про особливості проектування BIPV-систем - як з архітектурної точки зору, так і з позиції розрахунку інтегрованої сонячної електростанції, а також про багатофункціональність BIPV-елементів.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^