Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно - промислові сонячні електростанції

Рентехно – індустріальна група компаній, сфокусованих на девелопменті та впровадженні інженерних рішень з використанням енергозберігаючих технологій і відновлювальних джерел енергії. Наша основна спеціалізація - промислові сонячні електростанції, що працюють за "зеленим" тарифом.

Наша ціль полягає в широкому впровадженні сучасних і ефективних принципів використання енергії з максимальним залученням відновлюваних джерел енергії. Ми хочемо внести свій вклад в те, щоб зробити суспільство більш дружнім по відношенню до нашого спільного дому - планеті Земля.

8

Років успішної роботи на ринку сонячної енергетики України

65

Кількість розроблених проектів сонячних електростанцій

54

Кількість сонячних електростанцій, що введено в експлуатацію

135

Сумарна потужність всіх проектів, МВт

56

Сумарна потужність проектів в роботі, МВт

Основні напрямки нашої діяльності
Будівництво "під ключ" промислових сонячних електростанцій Девелопмент та реалізація проектів сонячної енергетики Дистрибуція обладнання для приватних та промислових сонячних електростанцій Стартапи та інновації в сфері відновлюваних джерел енергії

Реалізовані проекти

Рентехно — група компаній, що займаються впровадженням комплексних інженерних рішень з використанням енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії, та сфокусовані в першу чергу на сонячній енергетиці та біомасі. Ми є генеральним підрядником з реальним практичним досвідом роботи на ринку України, а також впровадили досить великий портфель проектів, які є фактично побудованими та успішно експлуатуються, - від систем електроживлення для приватних домогосподарств до генерації електроенергії в промислових масштабах (комерційні сонячні електростанції).

Сонячна електростанція "Зоря" (Кіровоградська обл.) | РентехноПотужність - 240 кВт
Сонячна електростанція "Кам'янече" (Кіровоградська обл.)Потужність - 2,09 МВт
Дахова мережева сонячна електростанція "Трак-Солар"Потужність - 227 кВт
Наземна сонячна електростанція "Рассвєт"Потужність - 629 кВт
Всі проекти
Ми пропонуємо
Генеральний підряд у сонячній енергетиці Консалтинг в проектах сонячної енергетики Девелопмент сонячних електростанцій Проектування сонячних електростанцій
Постачання обладнання Будівництво та монтаж сонячних електростанцій Оформлення зеленого тарифу Сервіс сонячних електростанцій
З нами співпрацюють
Довіртеся професіоналам! Замовте послугу генерального підряду сонячних електростанцій у нас!

Залишити заявку
Свіжі статті з блогу

Розвиток систем зберігання електроенергії повністю міняє моделі взаємодії малих приватних сонячних електрогенеруючих установок і енергоринку по всьому світу. Ідея повсюдного забезпечення чистою енергією з довкілля аж до повної автономності продовжує бентежити думки футурологів для створення моделі гармонійного суспільства майбутнього. Проте останнім часом ці ідеї втілюються у нас на очах завдяки розвитку технологій сонячної фотоелектричної генерації і бурхливому проникненню ВДЕ в енергетику по всьому світу.

24/07/2017

Короткий аналіз світових тенденцій інвестицій у поновлювані джерела енергії (ПДЕ) у 2004-2016 рр. і порівняння 2016 і 2015 р. на основі статистики, оприлюдненої у 2017 р. UN Environment, Bloomberg New Energy Finance, IRENA, Financial Times.

27/06/2017
Новини

Вся інформація про сонячну енергетику в Україні - з перших рук. Семінари від Рентехно і «Зеленої школи» - оптимальне поєднання теоретичних і практичних питань про проектування, будівництво та експлуатацію сонячних електростанцій в українських реаліях.

15/08/2017

Рентехно запрошує відвідати семінар "Сонячні станції. Вчимося, рахуємо, ділимося досвідом" та подивитися на справжню сонячну електростанцію.

27/07/2017
Наші контакти
03110, м Київ,
вул. Олександра Пироговського 19, корпус 4
тел.: +380 (44) 332-81-90

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

Група компаній Рентехно є одним з визнаних лідерів ринку сонячної енергетики України. Ми спеціалізуємося на кількох напрямках бізнесу, пов'язаних з відновлюваними джерелами енергії - серед іншого, за минулі роки в Рентехно був накопичений величезний практичний досвід в сфері виробництва і впровадження технологій сонячної енергетики. Фахівці Рентехно глибоко розбираються як в специфіці окремого фотоелектричного обладнання, необхідного для виробництва електроенергії з енергії сонячного випромінювання, так і в особливостях реалізації таких складних проектів як будівництво сонячних електростанцій - наземних, дахових та будь-яких інших.

Наш основний бізнес - це будівництво і сервісне обслуговування промислових сонячних електростанцій. Ми ведемо проекти з «чистого аркуша» до моменту отримання зеленого тарифу, а також забезпечуємо наступні експлуатацію і сервісне обслуговування сонячних електростанцій. Рентехно - генеральний підрядник, що бере на себе всі питання, пов'язані з реалізацією проектів будь-якої складності. У нашому штаті працюють всі необхідні фахівці, завдяки чому ми компанія спроможна самостійно виконувати всі роботи з проектування, постачання обладнання та будівництва сонячних електростанцій.

Наступний напрямок діяльності Рентехно - це девелопмент проектів сонячної енергетики. У нас накопичений великий досвід відведення земельних ділянок під будівництво промислових об'єктів і отримання дозволів на приєднання об'єктів електроенергетики до мережі, що дозволяє нам успішно реалізовувати проекти будівництва сонячних електростанції будь-якої складності і будь-якої потужності. У портфелі компанії є кілька працюючих великих наземних сонячних електростанцій, девелопмент яких був повністю виконаний силами фахівців Рентехно. В даний час ми продовжуємо розвиток ще декількох нових проектів до стадії їх повної готовності до будівництва.

Маючи величезний практичний досвід роботи на ринку сонячної енергетики України, Рентехно не залишає без уваги сегмент домашніх сонячних електростанцій, а також комерційних сонячних електростанції малої та середньої потужності. Для задоволення ринкового попиту Рентехно виступає постачальником обладнання та комплектуючих для сонячних електростанцій, а саме поставляє в Україну сонячні батареї, сонячні інвертори, а також рішення BIPV. У нашому асортименті - сонячні модулі від провідних світових виробників, включаючи компанії, що входять в список Tier-1, і високотехнологічні виробники сонячних батарей з Європи. Саме такі сонячні панелі найбільш затребувані для промислових сонячних електростанцій. Також в проектах не обійтися без інверторного обладнання. В асортименті Рентехно є як провідні європейські бренди (наприклад, виробник сонячних інверторів з Німеччини - компанія СМА), так і менш відомі компанії. Продукція, яку поставляє на ринок України компанія Рентехно, визається як компаніями-інсталяторами сонячних електростанцій, так і позитивно сприймається кінцевими клієнтами. Беручи до уваги дуже великий термін служби сонячної електростанції, інвестори вибирають надійне обладнання від відомих і перевірених брендів. І практичний досвід нашої компанії допомагає їм зробити правильний вибір.

Ринок відновлюваної енергетики, включаючи виробництво електроенергії за допомогою сонячних електростанцій, є високотехнологічною галуззю, що швидко розвивається. Зміни відбуваються досить стрімко - змінюються технології, удосконалюється обладнання, з'являються нові виробники. Для того, щоб не відстати від цього тренда, в компанії Рентехно приділяють велику увагу новим технологіям і підтримують енергетичні стартапи. Даний інноваційний напрямок нашої діяльності виведено в рамки ініціативи Рентехно Лабс. Ми приділяємо особливу увагу новим проектам в сферах сонячної енергетики і енергетичного використання біомаси.

^