Увага опитуванняЧи потрібна в Україні асоціація сонячної енергетики? Голосовать
Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно - промислові сонячні електростанції

Рентехно – індустріальна група компаній, сфокусованих на девелопменті та впровадженні інженерних рішень з використанням енергозберігаючих технологій і відновлювальних джерел енергії. Наша основна спеціалізація - промислові сонячні електростанції, що працюють за "зеленим" тарифом.

Наша ціль полягає в широкому впровадженні сучасних і ефективних принципів використання енергії з максимальним залученням відновлюваних джерел енергії. Ми хочемо внести свій вклад в те, щоб зробити суспільство більш дружнім по відношенню до нашого спільного дому - планеті Земля.

8

Років успішної роботи на ринку сонячної енергетики України

56

Кількість розроблених проектів сонячних електростанцій

41

Кількість сонячних електростанцій, що введено в експлуатацію

89

Сумарна потужність всіх проектів, МВт

50

Сумарна потужність проектів в роботі, МВт

Основні напрямки нашої діяльності
Будівництво "під ключ" промислових сонячних електростанцій Девелопмент та реалізація проектів сонячної енергетики Дистрибуція обладнання для приватних та промислових сонячних електростанцій Стартапи та інновації в сфері відновлюваних джерел енергії

Реалізовані проекти

Рентехно — група компаній, що займаються впровадженням комплексних інженерних рішень з використанням енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії, та сфокусовані в першу чергу на сонячній енергетиці та біомасі. Ми є генеральним підрядником з реальним практичним досвідом роботи на ринку України, а також впровадили досить великий портфель проектів, які є фактично побудованими та успішно експлуатуються, - від систем електроживлення для приватних домогосподарств до генерації електроенергії в промислових масштабах (комерційні сонячні електростанції).

Сонячна електростанція "Кам'янече" (Кіровоградська обл.)Потужність - 2,09 МВт
Дахова мережева сонячна електростанція "Трак-Солар"Потужність - 227 кВт
Наземна сонячна електростанція "Рассвєт"Потужність - 629 кВт
Наземна сонячна електростанція "Рівнянська-2"Потужність - 403 кВт
Всі проекти
Ми пропонуємо
Генеральний підряд у сонячній енергетиці Консалтинг в проектах сонячної енергетики Девелопмент сонячних електростанцій Проектування сонячних електростанцій
Постачання обладнання Будівництво та монтаж сонячних електростанцій Оформлення зеленого тарифу Сервіс сонячних електростанцій
З нами співпрацюють
Довіртеся професіоналам! Замовте послугу генерального підряду сонячних електростанцій у нас!

Залишити заявку
Свіжі статті з блогу

У даній статті ми продовжуємо знайомство з технологією BIPV - інтегрованими рішеннями на межі архітектури та сонячної енергетики. Цей напрямок сьогодні є одним з найбільш перспективних і має великий потенціал для впровадження в Україні. Особливо актуальними технології BIPV є для нового будівництва як в комерційному, так і в приватному секторі.

21/04/2017

У статті розглядається досвід США і Німеччини у використанні принципів кооперації для розвитку сонячної енергетики. Цей досвід може стати корисним і для України, який має великий роботи кооперативних об'єднань, особливо в сегменті невеликих приватних сонячних електростанцій.

08/04/2017
Новини

В ході 6-ої Міжнародної конференції та виставки сонячної енергетики Центральної і Східної Європи CISOLAR-2017, що пройшла в Одесі 11-12 квітня 2017 року, було оголошено про Стратегічне Партнерство на ринку України між компаніями Рентехно та Soli Tek cells та про запуск нового напряму B2B дистрибуції від компанії Рентехно.

12/04/2017

Сонячна електростанція, побудована фахівцями компанії Рентехно, потрапила на сторінки нового підручника фізики. Учні 8-х класів тепер зможуть познайомитися з успіхами української сонячної енергетики на прикладі найсучасніших вітчизняних проектів, що йдуть в ногу з останніми досягненнями світової науки і технологій.

02/04/2017
Наші контакти
03110, м Київ,
вул. Олександра Пироговського 19, корпус 4
тел.: +380 (44) 332-81-90

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^